REKLAMA

Coraz więcej wypadków z udziałem jednośladów (ZDJĘCIA)

IZDEBKI / PODKARPACIE. Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego są najbardziej narażeni na skutki zdarzeń drogowych. W niedzielę, na terenie gminy Nozdrzec, doszło do wypadków z udziałem rowerzystki i motocyklistów.

W niedzielę 4 czerwca brzozowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzeń drogowych w Izdebkach. Około 9, kierująca rowerem nie upewniła się czy nie wjeżdża na zajęty pas ruchu, skręciła w lewo i uderzyła w bok wyprzedzającego ją volkswagena. 57-latka odniosła obrażenia i została przewieziona do szpitala. Również w Izdebkach o godz. 15, zderzyły się dwa motocykle. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący hondą NSR zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do zderzenia z hondą CBR. 18-letniemu mieszkańcowi gminy Dynów została udzielona pomoc medyczna. Drugi motocyklista, 24-letni mężczyzna, nie odniósł obrażeń.

Wszyscy uczestniczący w zdarzeniach byli trzeźwi.

Policjanci na miejscach wypadków przeprowadzili czynności procesowe, które pozwolą na dokładne ustalenie ich okoliczności.

Źródło: KPP Brzozów

06-06-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.