REKLAMA
Strony WWW Sanok

Co dalej z budową sali gimnastycznej w Zmiennicy? Kolejne etapy robót czekają, a fundamenty pokrywa woda (FILM, ZDJĘCIA)

|

Co dalej z budową sali gimnastycznej w Zmiennicy? Kolejne etapy robót czekają, a fundamenty pokrywa woda (FILM, ZDJĘCIA)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. Na sygnał Czytelników zaniepokojonych przerwaniem robót przy budowie sali gimnastycznej w Zmiennicy poprosiliśmy o komentarz burmistrza Brzozowa Józefa Rzepkę. Włodarz gminy nie znalazł czasu na rozmowę. Sytuację wyjaśnia naczelnik Wydziału Inwestycji Edyta Kuczma. 

Zatelefonowaliśmy do wykonawcy aby uzyskać informację, czy woda zalegająca na fundamentach, która w przyszłości może dodatkowo zamarznąć, będzie mieć wpływ na jakość budowanego obiektu. Właściciel firmy odmówił komentarza w tej sprawie.

Wartość całkowita inwestycji to blisko 2 300 000, przy czym dofinansowanie ze środków Ministerstwa Sportu i Turystki stanowi około 33% kosztów kwalifikowanych. Zadanie obejmuje budowę łącznika pomiędzy szkołą, a powstającą salą gimnastyczną. Docelowy obiekt będzie dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

22-09-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

czytelnik2017-12-17 17:42:49
0 0
Prawdopodobnie burmistrz z sołtysem oraz radnym chodują karpia na wigilię.