Chciał popełnić samobójstwo. Policjanci znaleźli go na strychu


BRZOZOW / PODKARPACIE. Policjanci z Brzozowa uratowali mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie. 40-latek z taką informacją zadzwonił pod numer alarmowy. Dzięki szybkiej reakcji policjantów został odnaleziony i przekazany pod opiekę lekarzy.

W poniedziałek po południu operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego odebrał zgłoszenie od mieszkańca gminy Brzozów. Mężczyzna stwierdził, że nie radzi sobie już ze swoimi problemami i zamierza popełnić samobójstwo.

attic-112270_960_720

Funkcjonariusze przystąpili do ustalenia danych adresowych tej osoby. Następnie pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Po chwili odnaleźli go na strychu, gdzie usiłował popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu, policjanci uratowali mu życie.

Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego przewiózł go do szpitala i przekazał pod opiekę specjalistów.

KPP Brzozów


Komentarzy: 5 do “Chciał popełnić samobójstwo. Policjanci znaleźli go na strychu”

 1. malko pisze:

  chciał popełnić samobójstwo i zadzwonił pod telefon alarmowy. Spektakularny sukces, będę chciał kogoś okraść to wcześniej do niego zadzwonię. Czy wy zdajecie sobie sprawę z tych bzdur jakie piszecie

 2. irek pisze:

  Nie rozumiem twojego komentarza, Człowiek zyje jest pod opieka wiec oto chodzi, to jest sukces, mogli nie zdąrzyć

 3. Dawid Gęsicki z łady FROM SANOK pisze:

  a muj kolega to ostatnio znalazł u siebie na strychu klaser ze znaczkami zprzed 2 wojny sfiatowej!!!1 uwieżycie?????

 4. malko pisze:

  Irku, jeśli ktoś chce popełnić samobójstwo to nie daje ogłoszenia, zostawia może list. Gość chciał zwrócić na siebie uwagę, udało mu się to wszystko, jest news, jest historia ludzie współczują.

 5. mateuszcombo pisze:

  Czyli znasz wszytskie przypadki

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.