REKLAMA

Chciał popełnić samobójstwo. Policjanci znaleźli go na strychu

BRZOZOW / PODKARPACIE. Policjanci z Brzozowa uratowali mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie. 40-latek z taką informacją zadzwonił pod numer alarmowy. Dzięki szybkiej reakcji policjantów został odnaleziony i przekazany pod opiekę lekarzy.

W poniedziałek po południu operator Centrum Powiadamiania Ratunkowego odebrał zgłoszenie od mieszkańca gminy Brzozów. Mężczyzna stwierdził, że nie radzi sobie już ze swoimi problemami i zamierza popełnić samobójstwo.

attic-112270_960_720

Funkcjonariusze przystąpili do ustalenia danych adresowych tej osoby. Następnie pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Po chwili odnaleźli go na strychu, gdzie usiłował popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiemu i zdecydowanemu działaniu, policjanci uratowali mu życie.

Mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Wezwany na miejsce zespół ratownictwa medycznego przewiózł go do szpitala i przekazał pod opiekę specjalistów.

KPP Brzozów

06-12-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.