BRZOZÓW24.PL: Ulica Harcerska do przebudowy (ZDJĘCIA)


BRZOZÓW / PODKARPACIE. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Brzozowa, gmina rozpoczęła działania związane z przygotowaniem dokumentacji technicznej kompleksowej przebudowy drogi (ul. Harcerskiej).

Zakres robót będzie obejmował przebudowę drogi o długości 447 mb., (od ul. Armii Krajowej do ul. Tysiąclecia) w tym przebudowę i zabezpieczenie urządzeń infrastruktury technicznej, (m.in. sieci kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej) przebudowę ciągu pieszo-jezdnego o długości 77 mb. oraz zagospodarowanie części działki nr 1499, 1500 z uwzględnieniem: miejsc postojowych, montażu małej architektury, np. ławki, kosze na śmieci, nasadzenie zieleni, itp.
zj2
Inwestycja jest przygotowywana do realizacji w ramach Programu Rewitalizacji Gminy Brzozów na lata 2016-2026. Zamierzeniem Gminy jest pozyskanie dofinansowania ze środków zewnętrznych (UE), w ramach Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.
zj1
gmina Brzozów

Komentarzy: 2 do “BRZOZÓW24.PL: Ulica Harcerska do przebudowy (ZDJĘCIA)”

  1. Podatnik pisze:

    Widzę że w gminie Brzozów są równi i równiejsi,w Brzozowie gmina wychodzi na przeciw oczekiwaniom mieszkańców i utwardzoną drogę będzie przebudowywała i to z jakim rozmachem ławeczki kosze zieleń- gratuluję.I tu mój wniosek do władz gminy może ktoś kompetentny wystąpi o pozyskanie środków unijnych na zakup gumiaków dla mieszkańców Kijowca i Równi w Górkach. Bo na żwir pono nie ma.

  2. mig pisze:

    Nareśzcie, droga w centrum miasta, pokazuje jak wygląda jego sytuacja

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.