REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Policyjna akcja „Pasy”. Funkcjonariusze ujawnili 22 wykroczenia

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Wczoraj brzozowscy policjanci prowadzili wzmożone działania pod kryptonimem „Pasy”. Podczas kontroli funkcjonariusze przede wszystkim zwracali uwagę na korzystanie z pasów bezpieczeństwa przez podróżujących samochodami oraz na sposób przewożenia dzieci. Tego dnia policjanci ujawnili 22 wykroczenia.

W trakcie prowadzony kontroli funkcjonariusze przede wszystkim zwracali uwagę na to czy kierujący i ich pasażerowie korzystają podczas jazdy z pasów bezpieczeństwa oraz czy we właściwy i zgodny z przepisami przewożą dzieci. W ramach akcji skontrolowano 50 pojazdów, w tym 22 kierowców nie korzystało z pasów bezpieczeństwa. Policjanci nie ujawnili żadnego przypadku niewłaściwego przewożenia dziecka i wbrew obowiązującym przepisom.

Przypominamy, że obowiązek korzystania w trakcie jazdy z pasów bezpieczeństwa nakłada na kierujących i pasażerów Ustawa z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o Ruchu Drogowym.
car-1709512_1280

KPP Brzozów

07-10-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.