REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Pary obchodziły złoty jubileusz pożycia małżeńskiego (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. 23 pary małżeńskie z 50-letnim stażem burmistrz Brzozowa Józef Rzepka, w asyście przewodniczego RM w Brzozowie – Edwarda Sabika uhonorował medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznanymi przez prezydenta RP.

Państwo Bronisława i Stefan Prajsnarowie ze Zmiennicy byli tego dnia parą o najdłuższym, bo aż 60-letnim, stażem małżeńskim. Uroczystość 20 bm. rozpoczęła msza św. w intencji małżeństw przeżywających swój jubileusz oraz pracowników USC, bowiem tegoroczne uhonorowanie jubilatów zbiegło się z 70. rocznicą powstania USC w Brzozowie.

wu39

 

Medale za długoletnie pożycie małżeńskie otrzymali Państwo: Barbara i Jan Antkowscy z Humnisk, Zofia i Jan Bąkowie ze Zmiennicy, Bronisława i Kazimierz Biedowie z Przysietnicy, Janina i Franciszek Czubscy z Grabownicy Starzeńskiej, Maria i Ludwik Duplagowie z Turzego Pola, Bronisława i Stefan Prejsnarowie ze Zmiennicy, Maria i Michał Kamińscy z Brzozowa, Władysława i Zygmunt Kwiatkowscy z Humnisk, Kazimiera i Henryk Laskowie z Brzozowa, Maria i Stanisław Niedzielscy z Brzozowa, Teresa i Wojciech Piecuchowie ze Starej Wsi, Stanisława i Józef Prajsnarowie ze Starej Wsi, Jadwiga i Władysław Pudlikowie z Przysietnicy, Zofia i Ryszard Rachwalscy z Brzozowa, Irena i Stanisław Różyccy z Brzozowa, Maria i Franciszek Rybowie z Przysietnicy, Helena i Bronisław Rzepkowie z Przysietnicy, Irena i Tadeusz Sadowscy ze Zmiennicy, Barbara i Zbigniew Sawkowie z Brzozowa, Maria i Kazimierz Ślączkowie z Przysietnicy, Zofia i Wojciech Szczepkowie z Przysietnicy, Danuta i Józef Walowie z Grabownicy Starzeńskiej, Wanda i Bolesław Wojtowiczowie ze Starej Wsi oraz Teresa i Karol Zgłobiccy z Brzozowa.

Źródło: gmina Brzozów

24-10-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.