REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: Dzikie zwierzęta wtargnęły na drogę. Kierujący volksvagenem stoczył się ze skarpy (ZDJĘCIA)

DOMARADZ / PODKARPACIE. Brzozowscy policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na szczęście 30-letniemu mężczyźnie kierującemu volkswagenem nic się nie stało. Okazało się, że przyczyną tej kolizji były dzikie zwierzęta na drodze. Policja apeluje o ostrożność.

303-113484

 

Wczoraj około godz. 8, policjanci z brzozowskiej komendy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Domaradzu. Skierowani na miejsce zdarzenia funkcjonariusze zauważyli, że poza drogą, w przydrożnym rowie znajduje się poważnie uszkodzony volkswagen. Pojazd leżał na prawym boku. Nikogo nie było w pobliżu. Policjanci natychmiast przystąpili do działań zmierzających do ustalenia uczestników tego zdarzenia.

Policyjne ustalenia wykazały, że do zdarzenia doszło dzień wcześniej, około godz. 21. Samochodem kierował 30-letni mieszkaniec Rzeszowa. Okazało się, że mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem wskutek tego, że na jezdnię wtargnęły sarny. Jego samochód zjechał z drogi i stoczył się ze skarpy zatrzymując na jednym z drzew. Mężczyzna jechał sam. Na szczęście nic mu się nie stało.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie ostrożności nie tylko w miejscach oznaczonych znakiem „Uwaga dzikie zwierzęta”, ale również na terenach niezabudowanych. Ponadto jesienna aura znacznie ogranicza widoczność na drodze, a szybciej zapadający zmrok i mgły, mogą skutkować wieloma incydentami drogowymi.

303-113483

303-113485

KPP Brzozów

14-10-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.