BRZOZÓW24.PL : Dzieci pod opieką nietrzeźwej matki


BRZOZÓW / PODKARPACIE. Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miała 30 letnia kobieta, która opiekowała się dwójką swoich dzieci w wieku 3 i 4 lat. Na miejscu interweniowali policjanci. Nietrzeźwa matka trafiła do policyjnego aresztu, a dzieci pod opiekę rodziny.

Wczoraj wieczorem dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o pijanej matce opiekującej się dwójką dzieci. Z uzyskanej informacji wynikało, że kobieta wyszła z domu wraz ze swoimi córkami w wieku 3 i 4 lat i nie wiadomo, gdzie mogła z nimi pójść.

Na miejsce zostały skierowane dzielnicowe. W rozmowie z członkami rodziny policjantki ustaliły, że 30-latka wyszła z córkami z domu i nie można było nawiązać z nią żadnego kontaktu. Istniało również duże prawdopodobieństwo, że jest pijana. Funkcjonariuszki natychmiast przystąpiły do poszukiwań. Kobieta została odnaleziona w towarzystwie innych osób, z którymi piła alkohol. Wraz z nią były jej córki.

Na widok policji kobieta chciała uciec, jednak jej się to nie udało. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dzieci trafiły pod opiekę bliskich, a pijana 30 latka do policyjnego aresztu.

Materiały dotyczące sprawowania niewłaściwej opieki rodzicielskiej zostaną przekazane do sądu rodzinnego.

296663191

KPP Brzozów


Komentarzy: 6 do “BRZOZÓW24.PL : Dzieci pod opieką nietrzeźwej matki”

 1. szok co za kobieta pisze:

  i jeszcze na CzarnoZiemach PiSu za 500+ ?

 2. sanockie kurestwo pisze:

  jak się w sanoku cuda dzieją to cisza ale szukać taniej sensacji w innych powiatach to domena szmatławca esanok i kurestwa, któremu ktoś naopowiadał głupot, że ma cokolwiek wspólnego z dziennikarstwem….

 3. "brzozowianka" pisze:

  Nie ona pierwsza i nie ostatnia,a dostała 500 + więc i jej się też coś od życia należy.

 4. mat pisze:

  no i mialy za co ,,pic wodke,,………dostaly przeciez 500plus…….

 5. insp.............. pisze:

  HAHA 5oo plus dziala brawo PiS LUB popis

 6. insp.............. pisze:

  HAHA 5oo plus dziala brawo

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.