REKLAMA

BRZOZÓW24.PL : Dzieci pod opieką nietrzeźwej matki

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie miała 30 letnia kobieta, która opiekowała się dwójką swoich dzieci w wieku 3 i 4 lat. Na miejscu interweniowali policjanci. Nietrzeźwa matka trafiła do policyjnego aresztu, a dzieci pod opiekę rodziny.

Wczoraj wieczorem dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o pijanej matce opiekującej się dwójką dzieci. Z uzyskanej informacji wynikało, że kobieta wyszła z domu wraz ze swoimi córkami w wieku 3 i 4 lat i nie wiadomo, gdzie mogła z nimi pójść.

Na miejsce zostały skierowane dzielnicowe. W rozmowie z członkami rodziny policjantki ustaliły, że 30-latka wyszła z córkami z domu i nie można było nawiązać z nią żadnego kontaktu. Istniało również duże prawdopodobieństwo, że jest pijana. Funkcjonariuszki natychmiast przystąpiły do poszukiwań. Kobieta została odnaleziona w towarzystwie innych osób, z którymi piła alkohol. Wraz z nią były jej córki.

Na widok policji kobieta chciała uciec, jednak jej się to nie udało. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niej ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Dzieci trafiły pod opiekę bliskich, a pijana 30 latka do policyjnego aresztu.

Materiały dotyczące sprawowania niewłaściwej opieki rodzicielskiej zostaną przekazane do sądu rodzinnego.

296663191

KPP Brzozów

29-06-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.