REKLAMA

BRZOZÓW24.PL: 20 malarzy przelewa na płótno atuty brzozowskiego pejzażu. Już jutro wernisaż

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Już jutro odbędzie się wernisaż poplenerowy prac 20 malarzy, na terenie DDOM-u w Orzechówce. Uczestnikami pleneru jest 20 malarzy ze Słowacji i Polski. Twórcy wyszli z inicjatywą organizacji warsztatów plastycznych dla podopiecznych DDOM-u.


Człowieka trzeba mierzyć
miarą serca. Sercem!

                                  JP II

Powyższa myśl filozoficzna Jana Pawła II to motto pleneru malarskiego, który trwa w Orzechówce. Jego organizatorami są artyści oraz dyrektor Dar-Med-u.

Artyści mówią „Malujemy z serca”. Biorąc pod uwagę fakt, że swoje obrazy podarują pensjonariuszom nowej placówki pomocy w Orzechówce, twierdzenie wydaje się być słuszne i uzasadnione.

Spotkanie z artystami jest okazją do spojrzenia na nich przez pryzmat ich prac, okazją do refleksji nad rozterką i pięknem, okazją do nawiązania więzów wrażliwych ludzi: gości i mieszkańców. Piękno jesiennego, brzozowskiego pejzażu połączone z ofiarnością, dobrocią i ciepłem serc zapewni bogate i dojrzałe owoce tego pleneru.

painting-1380016_1280

gmina Brzozów

14-10-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.