Brzozów chce podstrefy ekonomicznej. Są deklaracje przedsiębiorców, jest decyzja o lokalizacji (FILM)

|

SANOK / PODKARPACIE. Miasto Brzozów dąży do utworzenia podstrefy ekonomicznej, która miałaby powstać przy drodze wylotowej w kierunku Przysietnicy. Włodarze mają zapewnienia przedsiębiorców o chęci zlokalizowania swoich firm w Brzozowie. Stosowne dokumenty trafiły na biurko ministra rozwoju. Trwa oczekiwanie na decyzję.

01


Komentarzy: 15 do “Brzozów chce podstrefy ekonomicznej. Są deklaracje przedsiębiorców, jest decyzja o lokalizacji (FILM)”

 1. Rafał W pisze:

  Ale priorytety, najpierw piekny ryneczek, a potem dopiero probowanie organizacji miejsc pracy. Ale trzymajmy kciuki co by jak najszyciej przyszła odpowiedz

 2. Marek pisze:

  Ile to już tych obietnic było?? a w tamtym miejscu to oni sortowni śmieci nie chcą zrobić czasem ?? bo coś sie szum zrobił?? bede kibicował ale wątpie czy obecny burmistrz jest w stanie zrobić coś pożytecznego

 3. Kadrowy pisze:

  A na zdjęciu kadrowy gminy co on ma z po strefa wspólnego?

 4. Jak może? pisze:

  Doprowadził firmę zlokalizowaną w tej podstrefie do bankructwa a teraz opowiada co on zrobi… dla stołka powiem wszystko co chcą uslyszec… Ale typ

 5. Rafał W pisze:

  Kiedy trafiły te dokumenty?, to sie ciągnie jak smród z oczyszczalni

  To jest zadanie priorytetowe, powinni jezdzić 2 razy w miesiącu do Warszawa,

 6. Oj głupoto pisze:

  A Ty powinieneś się puknąć w tą pustą głowę.

  • mig pisze:

   Oj głupoto > trolling poziomu gimnazjum, na szczeście likwidują. Zero merytoryki jak zwykle

 7. Pracownik pisze:

  A ten Pan Z-ca Burmistrza to jak kobieta pracująca z serialu Czterdziestolatek wszędzie już był – chyba tylko w aptece nie pracował.

 8. darko pisze:

  Z jednej strony drogi strefa ekonomiczna z drugiej PSZOK toż to szok. 11 lat zabiegania o powstanie strefy 11 lat , władza na półmetku więc zaczyna się kampania . Tylko skąd brać na to wszystko pieniądze? Czyżby kolejna pożyczka ? W domowym budżecie jak nie ma na coś kasy to się nie kupuje ewentualnie sięga po pożyczkę która jest znacznym balastem dla rodziny którą rodzice muszą spłacać .Rodziną jest cała gmina głową jest osoba wybrana przez mieszkańców jak i radni, tylko jest jeden mały wyjątek , w domowej rodzinie rodzice biorący pożyczkę spłacają ją , a w tym wypadku jedne osoby zgadzają się na zaciągnięcie zobowiązania finansowego ale spłacać będą wszyscy mieszkańcy. Czy to jest ok?

 9. plan pisze:

  Dwóch zastępców Burmistrza, 170 osób w samym urzędzie Miasta pracuje, głownie pocioty. Pan zastępca Pilszak niech opowie kto z jego rodziny jest zatrudniony w UM. Syn kierownik na basenie, synowa z-ca skarbnika itd, itd.

 10. prac pisze:

  Nie dziwota,że STAWKI PODATKÓW gruntowych i od nieruchomości najwyższe w Polsce, wywóz śmieci czy opłata za kanalizację. Ktoś za rozpasanie włądzy musi zapłacić!

 11. Brzozowiak pisze:

  Jest i Brzozowski Dyzma PAnie Pilaszak gdzie pan jeszcze nie był i gdzie pan jeszcze nie bedzie jak tam synek w urzedzie ma sie dobrze niczego mu nie brakuje ??

 12. Zorientowany pisze:

  Synowa v-ce burmistrza z-cą skarbnika, synowa burmistrza naczelnikiem wydziału.
  Syn v-ce burmistrza kierownikiem na basenie, syn burmistrza kierownikiem targowiska.
  Bez komentarza……….

 13. gok pisze:

  Nie zapominajmy ze sprawa Rewitalizacji Rynku w Brzozowie jeszcze przed NSA w warszawie się toczy a jak Burmistrz przegra to Gmina z torbami pójdzie. Na ale jest Nikoś DYZMA resztę rodziny poustawia po urzędniczych stołkach i jakoś to będzie.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.