REKLAMA

BRZOZÓW: Budżet na 2020 rok przyjęty niemal jednogłośnie (VIDEO, ZDJĘCIA)

|

BRZOZÓW: Budżet na 2020 rok przyjęty niemal jednogłośnie (VIDEO, ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W Brzozowie odbyła się XIX sesja zwyczajna rady miejskiej. Najważniejszym punktem obrad było przyjęcie projektu uchwały budżetowej na 2020 rok. Radni zapoznali się z planem finansowym podczas prac komisji. Na sesji przedstawiono główne założenia budżetu, opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej oraz pozytywną ocenę Komisji Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Finansów. W głosowaniu 18 radnych opowiedziało się za przyjęciem budżetu na 2020 rok, jeden był przeciwny, a jeden wstrzymał się od głosu. Plan finansowy został przyjęty. Zapraszamy do obejrzenia relacji z sesji oraz wywiadu z gospodarzem miasta i gminy Brzozów Szymonem Stapińskim.

20

31-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (2)

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Mieszkaniec2020-01-18 18:32:22
0 0
A powiedzcie Moi drodzy co za Debil wymyślił limity na worki na odpady?!jakiej rodzinie np 4osobowej wystarczy 6 worków na 3 miesiące to jest kur... Parodia tych osobników z urzędu pieniądze by chcieli ale bez odbierania śmieci .powiedzcie nam jakim prawem mamy wam płacić za niewykonanie usługi zgodnie z umowami które podpisywaliśmy trzeba to do telewizji zgłosić i do rzecznika praw konsumenta niech się za to wezmą bo to jest kpina z ludzi .
Do mieszkaniec2020-01-19 21:36:11
0 0
Dwóch takich wymyśliło limity na worki,jeden specjalista z pośredniaka a drugi specjalista od wszystkiego a wiadomo że jak ktoś zna się na wszystkim a naprawdę nie zna się na niczym.obaj nic nie robią a kasa leci.a gdyby pan prezes i burmistrz zarabiali po 2600brutto czy by im takie debilne pomysły do głowy przychodziły.Gratuluje głupoty obu panom
Inline
Inline