BRZOZÓW: Wielkie otwarcie stadionu lekkoatletycznego w Brzozowie, już 2. września (FILM, ZDJĘCIA)

|

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Dobiegły końca prace związane z przebudową stadionu w Brzozowie. 2. września odbędzie się oficjalne otwarcie obiektu lekkoatletycznego, wyposażonego w 400-metrową bieżnię o nawierzchni tartanowej. Koszt inwestycji to przeszło półtora miliona złotych, z czego 50% stanowi dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Elementy przebudowy wykonane do tej pory to pierwszy etap zadania , w najbliższym czasie obiekt zyska nowe ogrodzenie zewnętrzne oraz drugą część trybun.

y56r1fop


Komentarzy: 15 do “BRZOZÓW: Wielkie otwarcie stadionu lekkoatletycznego w Brzozowie, już 2. września (FILM, ZDJĘCIA)”

 1. Marcin pisze:

  a wszyscy mówia że urzad nic nie robi ? a tu prosze stadion prawie gotowy

  • Brzozowiak pisze:

   A Brzozowia bedzie grać w Pakoszówce bo stadion nie spełnia norm bezpieczeństwa Marcin schowaj te twoje wywody o dobrym Burmistrzu między książki.

  • Edytor pisze:

   A gdzie będzie trenować i rozgrywać mecze Brzozovia? Skoro bieżnia nie jest dostosowana do chodzenia po niej w korkach i poddatna na uszkodzenia. I jeszcze jedno pytanie, jaki będzie koszt zabezpieczenia bieżni podczas rozgrywanych meczy lub w jaki sposób ten problem będzie rozwiazany?

  • Yrek pisze:

   Edytor, bieżnia będzie zabezpieczana tak jak chociażby na wczorajszym turnieju policji, była wyłożona specjalna wykładzina dla piłkarzy na bieżni

 2. sq pisze:

  a oswietlenie bedzie? i czy bedą zamykać wieczorem obiekt?

 3. Edytor pisze:

  A komu potrzebny jest stadion lekkoatletyczny w Brzozowie? Czy nie lepiej byłoby przebudować trybuny dla kibiców piłki nożnej? No chyba, że teraz Brzozów będzie słynny z osiągnięć sportowców lekkoatletyczny.

  • trees pisze:

   Edytor, w kolejnych etapach ma być doświetlenie bieżni, oraz remont drugiej trybuny, było to powiedziane w materiale innego portalu, wszystko stopniowo i do celu, pozdrawiam.

  • Edytor pisze:

   Do Trees
   Z trybun, które są obecnie na brzozowskim stadionie to najwyżej można oglądać wyścigi ślimaków.

 4. gdzie parkować ? pisze:

  a będzie na tym stadionie parking ?

 5. Adam pisze:

  To Brzozów jest taki bogaty? że na takie bzdury pieniądze marnuje, lepiej by było zmniejszyć podatki i ściągnąć inwestorów bo ludzie pracy nie mają. Urząd gminy najbogatszy w kraju, a mieszkańcy najbiedniejsi!!!

 6. Bezrobotny pisze:

  A co ze strefą ekonomiczną w Brzozowie?Od jakiegoś czasu brak informacji w tej sprawie.

 7. Rena pisze:

  Pracy nie ma dla mieszkańców a Państwo wydaje pieniądze na rzeczy zbyteczne ,lepiej by Państwo zainwestowali w miejsca pracy?Mniejsze podatki i opłaty za śmieci ,wodę i itp.

  • baba z Humnisk pisze:

   pracę ma ten kto chce pracować, dla leniwych niestety nie ma pracy, a „dobra zmiana” zmniejszyła bezrobocie do kilku procent, dając 500+.

  • Do baby z Humnisk pisze:

   za dużo babo oglądacie telewizji reżimowej…. rzeczywistość już tak kolorowa nie jest, o ile w stopa bezrobocia w Polsce wynosi 7,1 % to w powiecie brzozowskim jest 16,8% i jeszcze babo powiedz mi u którego pracodawcy można zarobić więcej niż najniższa krajowa a kryterium dochodowe na pierwsze dziecko 500+ nie motywuje do podjęcia tak wysoko płatnej pracy

 8. Do baby z Humnisk pisze:

  Czyli rozumiem ,że jesteś za powrotem koalicjii Po-psl ?Czyli za pilnowaniem spraw Niemieckiej Unii?Odpowiada Ci tamto podwyzszanie wieku do 67 z mozliwoscia 78 ,odpowiada Ci ,? A po 500 plus sięgają reke ci krytykanci tej ustawy tylko ,zeby nie bylo obciachu elektronicznie skladaja!

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.