REKLAMA
ZS2
REKLAMA

Bal Seniora w Dziennym Domu Pobytu w Brzozowie (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. W Dziennym Domu Pobytu w Brzozowie odbył się bal karnawałowy seniorów. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.


Jego inicjatorem i głównym organizatorem była prezes fundacji „W  Trosce o Życie” Jolanta Leń. W realizacji tego rozrywkowego przedsięwzięcia brali także udział: obecny na balu burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, Zarząd Brzozowskiego Oddziału PZREiI, członkowie Polskiego Związku Niewidomych koła w Brzozowie oraz kierownictwo i pracownicy DDP w Brzozowie i Rakowej.

Jego uczestnikami byli seniorzy z grodu nad Stobnicą, pensjonariusze DDP w Brzozowie i Rakowej (120 osób). Bal otworzyły maluchy z Przedszkola Numer 1 w Brzozowie, które, barwnie wystrojone, perfekcyjnie wykonały kilka przebojowych piosenek oraz tańców rodem z różnych zakątków świata. Zachwyceni seniorzy nagrodzili ich gromkimi brawami, a potem sami ruszyli w tany. Zabawa była przednia. Prowadzili ją wodzireje: kierownik brzozowskiej placówki oraz artyści z nią współpracujący. Tańczono w rytm przebojów lat 70, które samoistnie nasuwały sentymentalne wspomnienia z pięknych lat młodości. Przerywnikami tanecznych pląsów były skecze, dowcipy oraz posiłki z obfitego i wyjątkowo smacznego bufetu. Panowała życzliwa i radosna atmosfera.

Goście i gospodarze bawili się wyśmienicie. Umówiono się na następne spotkania i wyrażono chęć rozwinięcia współpracy.

Bal seniora to tylko jedna z licznych form rozrywki karnawałowej oferowanej przez DDP w Brzozowie, bo np. 18 lutego gościła kapela „Graboszczanie”, a na Tłusty Czwartek zaplanowano wyjazd pensjonariuszy do Rzeszowskiej Filharmonii.

Jolanta Leń
fot. Marek Marański

źródło: serwis internetowy Gminy Brzozów / admin

06-03-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym: