REKLAMA
WUP

9 kolizji drogowych, prawo jazdy straciły 2 osoby, skontrolowano 189 kierowców. Podsumowanie akcji ,,Znicz 2017″ w powiecie

POWIAT BRZOZOWSKI / PODKARPACIE. Tegoroczna akcja „Znicz” przebiegła spokojnie. Nie doszło do poważniejszych zdarzeń drogowych. Przez 7 dni akcji policjanci czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących po drogach naszego powiatu oraz nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich.

W tym roku, tak jak i w latach poprzednich, brzozowscy policjanci w ramach akcji „Znicz 2017”, czuwali nad bezpieczeństwem odwiedzających groby bliskich. W Dzień Wszystkich Świętych na drogach było spokojnie i bezpiecznie.

Podczas trwających działań doszło do 9 kolizji drogowych, policjanci skontrolowali 189 kierowców i 61 pieszych. W 55 przypadkach policjanci zastosowali postępowanie mandatowe wobec osób, które popełniły wykroczenia. Prawo jazdy straciły 2 osoby, które kierowały pojazdami znajdując się w stanie po użyciu alkoholu.

303-145304

ŹRÓDŁO: KPP Brzozów

03-11-2017


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.