60-latek trzymał w domu blisko 2 kg marihuany. Grozi mu 10 lat (ZDJĘCIA)


BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu brzozowskiego, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania funkcjonariusze odnaleźli miejsce, w którym suszył konopie i zabezpieczyli ponad 1,6 kg marihuany.

Mężczyzna usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

303-118585

Działania policjantów Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania należących do niego pomieszczeń, 60-letni mężczyzna zachowywał się nerwowo. Próbował też odwieść funkcjonariuszy od prowadzonych czynności. W rezultacie przeszukania policjanci znaleźli pomieszczenie, w którym mężczyzna suszył konopie inne niż włókniste. Zabezpieczyli też ponad 1,6 kg marihuany.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i poddał dobrowolnie karze. Wyjaśnił, że zabezpieczony susz pochodził z jego własnej uprawy i był przeznaczony na własny użytek. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

303-118586

KPP Brzozów


Komentarzy: 7 do “60-latek trzymał w domu blisko 2 kg marihuany. Grozi mu 10 lat (ZDJĘCIA)”

 1. szczęściarz pisze:

  Yyyyy… a gdzie ten marihunaen, to so liście 😀 to głowy nie robi, tego sie nie pali ^^

 2. Uwolnić Konopie pisze:

  Brawo , staruszka na 10 lat do kicia wsadzać za to że lubi zapalić ziółko… raz jeszcze brawo dla funkcjonariuszy oraz dla naszego zjebanego rządu
  Sadzić ! Palić ! Uwolnić konopie !

  • Anonymus pisze:

   To że pali jego sprawa, ale nikt mi nie wmówi że prawie 2 kg miał na własny użytek… I właśnie dlatego odpowie za swoje czyny, do roboty a nie młodzieniaszkom sprzedawać. Im mniej dilerów i hodowców tym lepiej dla naszej młodzieży która coraz częściej sięga po różne używki . I Tobie kolego też życzę abyś zaczął myśleć mózgiem

 3. Mary Jane pisze:

  a gdzie Szyszki ? 🙂

 4. Gacu pisze:

  Dziadek króliki karmił, a te Pieprzone psy chcą go do paki walnąć !!?? Skandal…

 5. Marijuana pisze:

  A kogo to interesuje co kto robi.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.