REKLAMA

60-latek trzymał w domu blisko 2 kg marihuany. Grozi mu 10 lat (ZDJĘCIA)

BRZOZÓW / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu brzozowskiego, podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania funkcjonariusze odnaleźli miejsce, w którym suszył konopie i zabezpieczyli ponad 1,6 kg marihuany.

Mężczyzna usłyszał zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności.

303-118585

Działania policjantów Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie doprowadziły do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Podczas przeszukania należących do niego pomieszczeń, 60-letni mężczyzna zachowywał się nerwowo. Próbował też odwieść funkcjonariuszy od prowadzonych czynności. W rezultacie przeszukania policjanci znaleźli pomieszczenie, w którym mężczyzna suszył konopie inne niż włókniste. Zabezpieczyli też ponad 1,6 kg marihuany.

Zebrany przez śledczych materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutów posiadania znacznej ilości środków odurzających. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu i poddał dobrowolnie karze. Wyjaśnił, że zabezpieczony susz pochodził z jego własnej uprawy i był przeznaczony na własny użytek. Prokurator zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

303-118586

KPP Brzozów

02-12-2016


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.