49-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad członkami rodziny


GMINA BRZOZÓW. Policjanci przedstawili zarzuty 49-latkowi, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad członkami rodziny. Sąd wobec mężczyzny zastosował tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące.

W ubiegłym tygodniu brzozowscy policjanci zostali wezwani na interwencję w związku z przemocą domową. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że mieszkaniec gminy Brzozów znęca się fizycznie i psychicznie nad swoją 77-letnią matką, która w wyniku zdanego przez niego uderzenia, odniosła obrażenia. Ustalili także, że mężczyzna od dłuższego czasu nadużywa alkoholu, w chwili zatrzymania także był nietrzeźwy. Mężczyzna został umieszczony w izbie wytrzeźwień, a w rodzinie wdrożono procedurę Niebieskiej Karty.

znecanie2

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 49-latkowi zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego nad matką i bratem oraz naruszenie czynności narządu ciała kobiety. W czasie prowadzonych czynności funkcjonariusze ustalili, że przez ostatnie pół roku oskarżony dopuszczał się przemocy fizycznej oraz psychicznej, znieważał słowami obelżywymi domowników, wszczynał bez powodu awantury, groził pozbawieniem życia swoim bliskim. Wczoraj, mężczyzna, który był w przeszłości karany za przestępstwo znęcania się nad osobami najbliższymi, został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego.

Policjanci i prokurator złożyli wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Ponieważ oskarżony zarzucanych mu przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy, grozi mu kara od 3 miesięcy do 7,5 roku pozbawienia wolności.


Komentarzy: 2 do “49-latek znęcał się fizycznie i psychicznie nad członkami rodziny”

  1. Best Writing Service

    Get an expert academic writing assistance! We can write any paper on any subject within the tightest deadline.

  2. essays in english on computer

    Free english computer essays english school essays bereavement good tok essays ministry bible study.

Napisz komentarz:

Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.