Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji Brzozowie (ZDJĘCIA)


BRZOZÓW/ PODKARPACIE. Komendant Powiatowy Policji w Brzozowie młodszy inspektor Adam Paczosa ma nowego zastępcę. Od dzisiaj (18 bm.) w kierowaniu brzozowską komendą będzie mu pomagał młodszy inspektor Andrzej Zawiślak. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego inspektor Sławomir Szczupak.

Dzisiaj o godz. 10 w świetlicy brzozowskiej komendy odbyło się uroczyste wprowadzenie nowego I Zastępcy Komendanta Powiatowej Policji w Brzozowie. Na to stanowisko został powołany młodszy inspektor Andrzej Zawiślak, dotychczas pełniący funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji inspektor Sławomir Szczupak. W uroczystości przekazania obowiązków nowemu zastępcy udział wzięła kadra kierownicza i funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Młodszy Inspektor Andrzej Zawiślak – nowo powołany I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, w Policji służy od 26 lat. Jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Studium Zarządzania w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Kilkanaście lat pełnił funkcję na stanowisku Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Krośnie. Przez blisko dwa lata pełnił funkcję I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Strzyżowie. Ma 46 lat. Jest żonaty. Ma dwoje dzieci. W wolnym czasie podróżuje, lubi poznawać nowe i ciekawe miejsca. Ceni sobie nowe wyzwania i kreatywnych ludzi.

KPP Brzozów


Komentarzy: 7 do “Nowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji Brzozowie (ZDJĘCIA)”

 1. AWANSE ! pisze:

  Nominują jakieś mniejsze ryby a co grubsze np.SUMY.Już wiem kto zajął jakieś stanowisko w RBR

  0
  0
 2. Jary pisze:

  Następny co przyszedł za karę do powiatówki…niech da szansę innym…25 lat i dość!!!wypalenie zawodowe?

  0
  0
 3. luki pisze:

  to już krosniaki całą komende w brzozowie opanowali

  0
  0
 4. Anonim pisze:

  No proszę powitali Pana Andrzeja. Brawo!!! Ciekawe ile tutaj z nim wytrzymają. Szkoda, że nigdy nie piszą prawdy, dlaczego tak na prawdę odszedł ze Strzyżowa 🙂 Zastanawiam się tylko, jak to możliwe, że taki człowiek, który narobił takiego syfu w Strzyżowie i musiał zostać stamtąd usunięty zamiast zostać wy…. to w związku z pchnięciem wiadomych osób z KWP zostaje zastępcą komendanta w kolejnej KPP. No ale nic. Kto wie co naprawdę potrafi ten człowiek ten również wie, że Brzozów jest już skończony he he. Pozdro.

  0
  0
 5. Kamyk pisze:

  Napewno nie wpłynie ta zmiana komendanta na jazde na podwojnym gazie Rabarbarów!!!

  0
  0
 6. SNK pisze:

  Ten niedawał sobie rady to go zmienili. Miejmy nadzieje że nowy komendant zrobi coś z tymi RBR-ami

  0
  0

Napisz komentarz:

"UWAGA! Komentarze niezgodne z regulaminem serwisu nie będą publikowane. Zachęcamy do kulturalnego wyrażania opinii na temat artykułów oraz unikania personalnych ataków słownych."