Wypadek w Górkach. Dwie osoby trafiły do szpitala
16-01-2012GÓRKI/BRZOZÓW. Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w Górkach. Czołowo zderzyły się tam vw golf i peugeot boxer. Brzozowscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.
Do wypadku doszło w piątek (13 bm), kilkanaście minut po godz. 15 w Górkach. Czołowo zderzyły się tam vw golf i peugeot boxer. W wyniku tego zderzenia kierujący pojazdami, 22-letnia kobieta i 38-letni mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala. Po badaniach okazało się, że jedynie kierujący peugeotem doznał poważniejszych obrażeń w postaci skręcenia kręgosłupa, stłuczenia klatki piersiowej i złamania kości śródręcza. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący byli trzeźwi.
Na miejscu wypadku pracowali brzozowscy policjanci, wykonali oględziny miejsca zdarzenia i zabezpieczali ślady. Posłużą one do wyjaśnienia jego przyczyn i okoliczności.
KPP Brzozów
Przeczytaj również:
- WIELKA WYPRZEDAŻ MEBLI W SALONE MEBLOWYM „VEXON” w Sanoku
- Śmiertelny wypadek w Grabownicy Starzeńskiej
- Pięć gwiazdek dla Mochico!
- Jeśli ktoś w Tłusty Czwartek nie zje ani jednego pączka – nie będzie się mu wiodło…
- Akcja „Truck” na drogach Podkarpacia
- Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu cieżarówki z samochodem dostawczym
- Snow Show Weekend, czyli zimowe szaleństwo w Puławach Górnych!
- CAŁKOWICIE ODMIENIONY SALON FRYZJERSKI METAMORFOZY ZAPRASZA W SWOJE PROGI! (ZDJĘCIA)
- Dyrektorzy gminnych placówek oświatowych u burmistrza Brzozowa
- Śmiertelne wychłodzenie





Pewnie u Tooooczka prawo jazdy zrobili. Jak znam zycie pewnie jeden ścinał zakręt albo nei wiedział gdzie sie mu samochód kończy przy poboczu.