11 łuczników z Humnisk na Mistrzostwach Okręgu (ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. W ubiegłą sobotę w Tyczynie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego w łucznictwie. W zawodach wzięło udział 72 zawodników i zawodniczek, reprezentujących osiem klubów naszego województwa. Z Humnisk wzięło udział 11 łuczników.

zp1

Pomimo niesprzyjającej pogody, zawody zakończyły się sukcesem łuczników z Humnisk. W kategorii Open zwyciężył i Mistrzem Okręgu 2016 roku został Mateusz Ryba z klubu Sagit Humniska, zdobywając złoty medal , natomiast Kinga Kindlarska (uczennica LO w Sanoku) wywalczyła 2. miejsce i srebrny medal oraz tytuł Wicemistrzyni Okręgu 2016 roku. W kategorii Junior młodszy:  Mistrzami Okręgu zostali Wiktoria Toczek (uczennica LO w Brzozowie) i Dawid Lasek (uczeń LE w Brzozowie), zdobywając złote medale. Srebrny medal wywalczył Kacper Kij (uczeń TME w Sanoku), natomiast brązowe medale przypadły Patrycji Piotrowskiej (uczennicy IV LO w Rzeszowie) i Konradowi Kijowi (uczniowi TME w Sanoku).
zp10
W kategorii dziecko: Aleksandra Mazur (Górnik Humniska) zajęła 5. miejsce, natomiast Kacper Krowiak (Górnik) zajął 9. miejsce. W kategorii dziecko młodsze: Oliwia Ryba (Górnik) zajęła 3. miejsce, zdobywając brązowy medal.